РОЗМОВНИЙ
курс англійської

Спеціальний розмовний курс
за унікальною методикою ESL

Залиште заявку

МЕТА

У найкоротші терміни заговорити англійською. Курс розрахований не тільки на людей, які роблять свої перші кроки у вивченні англійської, а й на тих, хто вже досить добре вміє спілкуватися. Завдяки використанню методики ESL і тренуваням в парах, без зубріння і нудних заучувань, вже через місяць занять ви навчитеся швидко говорити англійською, як своєю рідною мовою. Ви зможете спілкуватися на різні теми, починаючи з опису зовнішності людини і закінчуючи банківськими системами в різних країнах світу. А оскільки уроки будуть проходити в дружній і веселій атмосфері, ви отримаєте від навчання максимум задоволення.

РОЗМОВНИЙ КУРС

 • Рівень володіння англійською: будь-який
 • Вік: від 18 до 99+
 • Тривалість курсу: 2 місяці
 • Кількість уроків: 20 по 2,5 години
 • Група: до 10 осіб
 • Графік: Вт | Чт, Пн | Пт, Ср | Сб
 • Час: 9:30, 16:00, 18:00

FREE SPEAKING CLUB

FREE MOVIE CLUB

108грн / год (5200 грн / курс)

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

01

ВВЕДЕННЯ НОВИХ СЛІВ

Слова - основа мови. Це назви предметів, явищ і дій. Чим більшим словниковим запасом володіє людина, тим точніше вона може висловлювати свої думки. Для введення нових слів використовується метод асоціацій, коли англійському слову придумують співзвучне українське слово і встановлюють логічний зв'язок. За допомогою цього методу нові слова запам'ятовуються набагато швидше!

02

ВВЕДЕННЯ МОДЕЛІ РЕЧЕНЬ

Віртуозна гра на скрипці або кружляння танцюристів на паркеті може створити ілюзію того, що це неповторне індивідуальне виконання. Але, насправді, в основі складних дій знаходяться досить прості елементи. У мові цими елементами є моделі речень, - типові шаблони побудови фраз.

03

ТРЕНУВАННЯ

У багатьох сферах діяльності людини практика є чи не єдиним способом навчання. Кожен з нас може легко пояснити будь-яке своє вміння тим, що він багато практикувався. На наших уроках 80% часу ви будете практикуватися, відпрацьовуючи навички мовлення і закріплюючи вивчені слова і конструкції в тренуваннях в парах, причому, кожен раз з різним напарником! Так що навичка спілкування формується саме на практиці.

Після завершення відповідного рівня учням проводиться іспит і, в разі необхідності, корекція. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і кожен рівень при цьому засвоюється на 100%.

РЕЗУЛЬТАТ

Після завершення відповідного рівня учням проводиться іспит і, в разі необхідності, корекція. Таким чином ведеться ефективна індивідуальна робота з кожним учнем, і кожен рівень при цьому засвоюється на 100%.

НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

ЗАПИШІТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ УРОК

  Формат навчання

  Догори

   Заявка на курси

    Заявка на ДОДАТКОВІ КУРСИ

     Заявка на Speaking club

      Заявка на Movie club

       Заявка на Listening skills

        Заявка на Grammar course

         Записатися на безкоштовний урок

         Формат навчання

          Заповніть дані і перейдіть на сторінку тестування
          Також, спеціально для вас, знижка 15% на ВСІ курси

          id:btn-perehod-ua

           Заявка на курс підготовки до ЗНО

            Заявка на курс з носієм

             Заявка на онлайн курс

              Заявка на travel курс

               Заявка на курс для тінейджерів

                Заявка на розмовний курс

                 Формат обучение