Методика

ESL - розмовна методика
вивчення англійської №1 в світі

- 100 000 + людина вивчили англійську за методикою ESL
- 25 країн мають центри ESL
- 20 років ESL доводить свою ефективність

Що таке ESL

Маленькі діти засвоюють мову природним чином, в процесі спілкування, задовго до того, як вони підуть до школи, де їм розкажуть про правила граматики. Дитина може не розбиратися в правилах, але це зовсім не заважає їй вільно говорити і розуміти. Дитина вчить мову, наслідуючи і копіюючи мову оточуючих, повторюючи за мамою, татом, родичами і однолітками! Але навіть ставши дорослою, людина більшість слів і зворотів дізнається не з книг, а за допомогою живого спілкування! Існує різниця між книжковою, літературною і живою розмовною мовою, якою всі користуються щодня. Навіть якщо ви зовсім не знаєте англійську мову, то насамперед необхідно вивчити розмовну англійську, навчитися спілкуватися нею - висловлювати свої думки і розуміти співрозмовника. Це неможливо зробити, сидячи за комп'ютером або читаючи книги. Необхідна максимальна практика! І саме жива практика є основою методики ESL. На курсах ESL учні дуже швидко набирають словниковий запас і опановують конструкції мови в ході живого спілкування і тренувань в парах. При цьому використовуються найбільш ходові розмовні шаблони речень, структура яких залишається незмінною, але змінюються слова. Тренування цих кліше дозволяє учням з першого уроку легко висловлювати свої думки англійською мовою, причому робити це швидко, без болісного згадування правильної граматичної конструкції. А використання методу асоціацій дозволяє за короткий термін запам'ятовувати велику кількість нових слів у всіх аспектах: написання, вимова і сприйняття на слух.

Як вчать звичайні курси

КЛАСИЧНИЙ
МЕТОД

ТЕОРІЯ - 80%

Граматика в правилах в підручнику

ПРАКТИКА - 20%

Пишемо, читаємо, працюємо на ПК, перевірка д / з

ПОЧИНАЄМО
ГОВОРИТИ

3-5
МІСЯЦІВ

ВПЕВНЕНЕ
СПІЛКУВАННЯ

12
МІСЯЦІВ

ВІЛЬНА
АНГЛІЙСЬКА

2-3
РОКИ

Як вчимо ми

СУЧАСНИЙ
МЕТОД ESL

ТЕОРІЯ - 20%

Граматика в мовних конструкціях

ПРАКТИКА - 80%

Багато говоримо, тренуємо вимову

ПОЧИНАЄМО
ГОВОРИТИ

1 МІСЯЦЬ

ВПЕВНЕНЕ
СПІЛКУВАННЯ

4-5
МІСЯЦІВ

ВІЛЬНА
АНГЛІЙСЬКА

1
РІК

ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ

1

Вчимо слова

Слова - це основа будь-якої мови, це назви для предметів, явищ і дій. Чим більшим словниковим запасом володіє людина, тим точніше вона може висловлювати свої думки. Ключовим в запам'ятовуванні слів є практика, тобто промовляння слів у мові.

2

Вчимо моделі речень

Віртуозна гра на скрипці або кружляння танцюристів на паркеті може ввести в оману, що це неповторне індивідуальне виконання. У той час, як в основі завжди є прості елементи! У мові цими елементами є моделі речень, так називаються найтиповіші побудови фраз.

3

Тренуємося

У багатьох сферах практика є чи не єдиним способом навчання. Кожен з нас може легко пояснити будь-яке своє вміння тим, що він багато практикувався. А якогось новачка ми завжди підбадьорюємо: «Прийде з практикою!» На наших уроках 80% часу ви будете практикуватися, так що навичка спілкування формується саме на заняттях.

4

Пишемо

Письмова практика відбувається в процесі виконання домашнього завдання. У нашого домашнього завдання є одна важлива особливість: воно полягає в письмовій практиці тільки того, що було пройдено на уроці, і в остаточному закріпленні вивченого!

5

Вільно спілкуємося

Вільне спілкування означає здатність висловити будь-яку свою думку. Це також означає розуміння мови на слух. Все це приходить в процесі практики і освоєння кожного списку слів і різних варіантів побудови речень. Наше завдання - підготувати Вас до "вільного плавання", в якому Ви можете розраховувати на свої знання і навички, а не відкривати онлайн-перекладач при кожному випадку!

Основне завдання школи - навчити студентів практичному володінню іноземною мовою на будь-якому рівні складності. Ми допомагаємо знайти свободу в спілкуванні!

ЗАПИШІТЬСЯ НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ УРОК

  Формат навчання

  Догори

   Заявка на курси

    Заявка на ДОДАТКОВІ КУРСИ

     Заявка на Speaking club

      Заявка на Movie club

       Заявка на Listening skills

        Заявка на Grammar course

         Записатися на безкоштовний урок

         Формат навчання

          Заповніть дані і перейдіть на сторінку тестування
          Також, спеціально для вас, знижка 15% на ВСІ курси

          id:btn-perehod-ua

           Заявка на курс підготовки до ЗНО

            Заявка на курс з носієм

             Заявка на онлайн курс

              Заявка на travel курс

               Заявка на курс для тінейджерів

                Заявка на розмовний курс

                 Формат обучение